Klasy 1-3

Powrót do nauki stacjonarnej uczniów klas I-III

Uczniowie klas I-III z dniem 18.01.2021 wracają do nauki sacjonarnej

 

Konkurs plastyczny w klasach 1-3

Szkolny konkurs plastyczny "Uroki zimy".

 

 

 

Read more: Konkurs plastyczny w klasach 1-3

Dzień Jabłka w naszej szkole.

W dniu 2 października br. w klasach młodszych odbył się Dzień Jabłka. Tego dnia większość uczniów miała na sobie ubrania w kolorze jabłek – żółte, zielone lub czerwone. Wychowawcy klas zorganizowali wycieczki klasowe do sadu w celu poznania środowiska przyrodniczego, jakim jest sad, poznanie gatunków drzew owocowych rosnących w sadzie. Wycieczka była dla dzieci sposobem na spędzenie czasu na świeżym powietrzu, obcowania z przyrodą.

Read more: Dzień Jabłka w naszej szkole.

Konkurs plastyczny "Kolorowa jesień".

W październiku dla uczniów klas 1-3 zorganizowano w naszej szkole konkurs plastyczny "Kolorowa jesień". Uczniowie bardzo chętnie i licznie przystąpili do konkursu. Spośród 53 prac zgłoszonych jury wybrało 6 prac nagrodzonych 1 miejscem, pozostali uczniowie otrzymali wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Read more: Konkurs plastyczny "Kolorowa jesień".

Sprzątanie Świata 2020

Tegoroczna akcja Sprzątania Świata 2020 odbyła się pod hasłem: „Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję”. Uczniowie klas I-III także wzięli w niej chętnie udział. W tym roku szczególna uwagę poświęciliśmy plastikowi. Niestety jest on wszechobecny w naszym życiu, co dało się zauważyć podczas sprzątania. Zużywamy go bardzo dużo w naszym codziennym życiu. Warto zastanowić się nad zastępowaniem niektórych produktów w plastikowych opakowaniach na te w szklanych lub papierowych. A może zrezygnować z „reklamówek” podczas zakupów?

Read more: Sprzątanie Świata 2020

 

Szukaj

Nagrody

 

Projekty

***


***

Kompleksowy system doskonalenia
nauczycieli w powiecie kraśnickim

***

Po ścieżkach wiedzy

***

 

 ***

 Indywidualizacja nauczania
w klasach I-III szkół podstawowych

***