Pomoc specjalistyczna poradni psychologiczno – pedagogicznej – wsparcie w okresie epidemii

Szanowni Rodzice, Wychowawcy, Nauczyciele
w tej trudnej rzeczywistości, wpływającej na zmianę w funkcjonowaniu naszych dzieci, ale i nas dorosłych mogą Państwo korzystać nie tylko ze wsparcia szkolnych specjalistów, ale także z porad i konsultacji udzielanych przez pracowników Powiatowego Zespółu Poradni Psychologiczno – Pedagogicznych w Kraśniku. Poradnia zapewnia pomoc od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00 pod wskazanymi numerami telefonów, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej przez 7 dni w tygodniu. Na stronie poradni znajdą Państwo grafik dyżurów specjalistów: psychologów, pedagogów oraz logopedów na najbliższy okres (14-24.04.2020) http://poradniakrasnik.pl/2020/04/14/grafik-dyzurow-pracownikow-pzppp-w-krasniku-14-04-2020-24-04-2020/

Kontakt telefoniczny: 81 825 87 88 lub 665 970 354
Kontakt mailowy: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Poradnia posiada swoją stronę na na Facebooku, gdzie będą zamieszczane aktualne, przydatne informacje.

PZPP-P w Kraśniku  jest placówką publiczną, udzielającą dzieciom i młodzieży nieodpłatnie pomocy psychologiczno- pedagogicznej i logopedycznej, pomocy w wyborze kierunku kształcenia i zawodu, a także udzielającą rodzicom i nauczycielom pomocy psychologiczno- pedagogicznej związanej z wychowaniem i kształceniem dzieci i młodzieży.

 

Szukaj

Projekty

***


***

Kompleksowy system doskonalenia
nauczycieli w powiecie kraśnickim

***

Po ścieżkach wiedzy

***

 

 ***

 Indywidualizacja nauczania
w klasach I-III szkół podstawowych

***

Witryna online

We have 158 guests and no members online