Zagraliśmy w 26. finale WOŚP

Gdy gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wielu bardzo chętnie mobilizuje swe siły, by finał trwającej od 26 lat akcji dobroczynnej wypadł jak najlepiej. 15 uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Józefa Poniatowskiego w Annopolu w ostatnią niedzielę, 14.01.2018 r. pod opieką nauczycieli kwestowało na ulicach naszego miasteczka dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Wolontariuszami 26. finału WOŚP byli uczniowie z Samorządu Uczniowskiego oraz harcerze z 20 ŚDH „Nadwiślańskie Trampy”. W mroźnej aurze, w godz. od 9.00 do 14.00 ekipa zarejestrowana w Sztabie mieszczącym się w lokalnym Centrum Kultury, „przeczesywała” ulice Annopola, by każdy chętny mieszkaniec naszej gminy miał okazję wesprzeć działalność, stworzonej przez Jerzego Owsiaka, Fundacji. Efektem zbiórki ulicznej oraz prowadzonej w Sztabie licytacji była kwota 11767 zł i 38 gr. Wolontariuszom towarzyszyli nauczyciele p.E.Dyl oraz p. M.Mochol.
Przekazane na konto Fundacji WOŚP środki przeznaczone zostaną na wyrównywanie szanse leczenia noworodków na podstawowych oddziałach neonatologicznych poprzez doposażenie ich w specjalistyczny sprzęt ratujący życie i zdrowie dzieci.
Wszystkim Wolontariuszom oraz Darczyńcom za okazane wsparcie należą się wielkie podziękowania!

 

Szukaj

Projekty

***


***

Kompleksowy system doskonalenia
nauczycieli w powiecie kraśnickim

***

Po ścieżkach wiedzy

***

 

 ***

 Indywidualizacja nauczania
w klasach I-III szkół podstawowych

***

Witryna online

Odwiedza nas 139 gości oraz 0 użytkowników.