Doradca zawodowy

Uczniowie klas III gimnazjum - rekrutacja

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji do szkół ponadgimnazjalmnych/ponadpodstawowyc, obowiazującym w województwie lubelskim, 15 czerwca 2018 r. (piątek) mija termin składania podań przez kandydatów w szkołach pierwszego wyboru. Podania muszą być podpisane przez Was – kandydatów i Waszych rodziców/opiekunów prawnych.

Czytaj więcej: Uczniowie klas III gimnazjum - rekrutacja

Wizyta uczniów klas III gimnazjum w zakładzie stolarskim

Wizyta w zakładzie pracy to praktyczna forma poznawania zawodów i tym samym przygotowanie do świadomego wyboru kierunku dalszego kształcenia. Na zaproszenie Dyrektora Zespołu Szkół w Wólce Gościeradowskiej w dn. 17.05.2018 r. grupa uczniów z klas III gimnajzum odwiedziła Firmę ERKADO w Gościeradowie – lidera w produkcji drzwi.

Czytaj więcej: Wizyta uczniów klas III gimnazjum w zakładzie stolarskim

TARGI EDUKACYJNE 2018

W dn. 15 - 16 marca 2018 r. Lublin zaprasza uczniów i przyszłych studentów na Targi Edukacyjne. Na Targach możesz poznać ofertę najlepszych szkół i uczelni w tym: licea, technika, szkoły policealne, szkoły wyższe. Sprawdzisz jaki profil szkoły odpowiada Twoim umiejętnościom: szkoły językowe, artystyczne, szkoły zawodowe Odwiedzając Lubelską Strefę Zawodów przekonasz się jakie umiejętności zdobywają uczniowie szkół zawodowychTargi to także wydarzenia towarzyszące: warsztaty, pokazy i prezentacje na „Scenie talentów”

Czytaj więcej: TARGI EDUKACYJNE 2018

Podkategorie

 

Szukaj