8 uczniów zdało kolejny egzamin ECDL

 18 lutego 2014r. ośmiu uczniów naszego gimnazjum zdało swój drugi egzamin ECDL.

W ramach realizowanego w naszej szkole projektu "Po ścieżkach wiedzy" współfinansowanego przez Unię Europejską organizowane są zajęcia dodatkowe. Wśród nich są zajęcia koła ECDL w ramach którego uczestnicy przygotowują się do zdobycia Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych (ECDL). 

Po żmudnych i ciężkich przygotowaniach przyszedł czas na pierwszy sprawdzian wiedzy i umiejętności. Egzamin ECDL, dotyczył modułu 3 - Przetwarzanie tekstów. Rozpoczął się 18 lutego (wtorek) o g. 14.40 w Certyfikowanym Laboratorium Edukacyjnym ECDL LAB0605 (sala 34).

Egzamin zdali wszyscy uczniowie czyli:

K. Kowalczyk, M. Serafin, K. Stachyra, A. Grzesik, J. Łagoda, D. Nowak, M. Stojek, M. Ścibura.

Bardzo cieszy styl, w jakim nasi uczniowie zdali egzamin, czyli duża ilość osiągniętych punktów. 

 

Życzymy dalszych sukcesów w następnych egzaminach na drodze certyfikacji ECDL.

 

Egzaminy i certyfikaty ECDL w naszej szkole.

 

Szukaj

Nagrody

 

Projekty

***


***

Kompleksowy system doskonalenia
nauczycieli w powiecie kraśnickim

***

Po ścieżkach wiedzy

***

 

 ***

 Indywidualizacja nauczania
w klasach I-III szkół podstawowych

***

Witryna online

Odwiedza nas 225 gości oraz 0 użytkowników.