Klasy 1-3

KIBICUJEMY!!!

          Dzisiaj wielki dzień! Mecz POLSKA - SENEGAL. Najmłodsi kibicują i trzymają kciuki za NASZYCH!  POLSKA GOOOOLA!!!!!

Światowy Dzień Mleka – pijmy mleko nie tylko dziś

25 maja obchodziliśmy Światowy Dzień Mleka. Został on ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa (FAO), by rozpropagować spożywanie tego cennego napoju. Uczniowie i nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej w naszej szkole również postanowili uczcić ten dzień w sposób wyjątkowy. Dzieci w tym dniu ubrane były na biało lub z elementem koloru białego. Każda klasa brała udział w pogadance na temat wpływu mleka i jego produktów na zdrowie człowieka.

Czytaj więcej: Światowy Dzień Mleka – pijmy mleko nie tylko dziś

Razem odkryjmy świat programowania – wycieczka uczniów edukacji wczesnoszkolnej do Lublina

W ramach projektu „Razem odkryjmy świat programowania” Fundacji VCC, uczniowie, którzy przez ostatnie miesiące uczestniczyli w dodatkowych zajęciach z zakresu rozwoju kompetencji cyfrowych, w szczególności w zakresie nauczania programowania, uczestniczyli w wycieczce do Lublina. Były to zajęcia wyjazdowe w IQ Centrum Nauki i Zabawy, gdzie uczniowie wspólnie z instruktorem programowali roboty i drony.

Czytaj więcej: Razem odkryjmy świat programowania – wycieczka uczniów edukacji wczesnoszkolnej do Lublina

Sześciolatki w naszej szkole

Kilka dni temu naszą szkołę odwiedziły sześciolatki z Przedszkola w Annopolu. Dzieci wraz z wychowawczyniami powitała Pani Dyrektor Danuta Ryfka. Uczniowie klas III przygotowali dla miłych gości część artystyczną. Przedszkolaki zwiedziły także budynek szkolny tj. halę sportową, świetlicę, bibliotekę, stołówkę, pracownię komputerową oraz sale zajęć.

 

Czytaj więcej: Sześciolatki w naszej szkole

Wycieczka pierwszaków do Sandomierza

14 maja uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawczyniami udali się na wycieczkę do Sandomierza. Sandomierz to miasto pełne zabytków. Jest nazywane również Małym Rzymem, gdyż podobnie jak Rzym leży na siedmiu wzgórzach, a pod oboma miastami ciągną się: w Rzymie - podziemne labirynty ( katakakumby ), natomiast w Sandomierzu – dawne piwnice kupieckie i lochy. Postanowiliśmy zwiedzić to przepiękne Miasto Królów, bo pomimo tego, że jest położone bardzo blisko Annopola, okazało się, że skrywa wiele niewidzianych przez nas miejsc i zakamarków.

Czytaj więcej: Wycieczka pierwszaków do Sandomierza

 

Szukaj

Nagrody

 

Projekty

***


***

Kompleksowy system doskonalenia
nauczycieli w powiecie kraśnickim

***

Po ścieżkach wiedzy

***

 

 ***

 Indywidualizacja nauczania
w klasach I-III szkół podstawowych

***