Klasy 1-3

AKCJA - SEGREGACJA!

Jak co roku nasza szkoła włączyła się w akcję „Sprzątanie Świata”, która w bieżącym roku odbywa się pod hasłem „AKCJA- SEGREGACJA! 2 X WIĘCEJ, 2 X CZYŚCIEJ”. Celem tegorocznej edycji jest wspomożenie selektywnej zbiórki odpadów. Świadomość na temat segregacji odpadów  jest bardzo ważna ze względu na lepsze wykorzystywanie zasobów, które „zamrażamy” w odpadach oraz poszanowanie środowiska, oszczędność energii i wody.

Czytaj więcej: AKCJA - SEGREGACJA!

"Bezpieczni w drodze do szkoły" - pogadanka najmłodszych uczniów z policjantem.

W minionym tygodniu dzieci klas najmłodszych z naszej szkoły uczestniczyły w spotkaniu z dzielnicowym asp. szt. Sławomirem Okulusem. Spotkanie miało na celu uświadomienie uczniom jak należy postępować, aby dbać o własne bezpieczeństwo. Już u najmłodszych należy wyrabiać pozytywne nawyki i umiejętności, a także kształtować w nich właściwe postawy wobec problemów bezpieczeństwa.

 

Czytaj więcej: "Bezpieczni w drodze do szkoły" - pogadanka najmłodszych uczniów z policjantem.

Co słychać u pierwszaków?

Od września br. w naszej szkole uczą się pierwszaki. Mimo obaw i niepewności, co ich czeka w szkole, zapewniamy, że czują się tutaj bardzo dobrze. Nasi nowi uczniowie bardzo szybko zaaklimatyzowali się w nowym środowisku. Mają tu kolegów, koleżanki oraz rodzeństwo, a przede wszystkim troskliwą opiekę nauczycieli oraz pracowników szkoły. Przyzwyczajają się do nowych sal, przestronnych korytarzy, nowych zajeć i szkolnych ławek.

 

 

Czytaj więcej: Co słychać u pierwszaków?

Spotkanie z Australią

W ubiegłym tygodniu uczniowie klas drugich, z inicjatywy naszej anglistki, pani Barbary Wójcik, spotkali się z panią Anną Doloto, Dyrektor Polskiego Kluu Sportowego "Polonia" Plumpton w Sydney w Australii.  Pani Anna jako dziecko wyjechała do Australii, pochodzi z okolic Annopola, a obecnie przyjechała odwiedzić swoje rodzinne strony.

Czytaj więcej: Spotkanie z Australią

KIBICUJEMY!!!

          Dzisiaj wielki dzień! Mecz POLSKA - SENEGAL. Najmłodsi kibicują i trzymają kciuki za NASZYCH!  POLSKA GOOOOLA!!!!!

 

Szukaj

Nagrody

 

Projekty

***


***

Kompleksowy system doskonalenia
nauczycieli w powiecie kraśnickim

***

Po ścieżkach wiedzy

***

 

 ***

 Indywidualizacja nauczania
w klasach I-III szkół podstawowych

***