Klasy 1-3

Eko - robot - wystawa zabawek wykonanych z materiałów wtórnych.

W styczniu uczniowie klas pierwszych mieli za zadanie wykonać Eko - robota, zabawkę z materiałów wtórnych. Niektóre dzieci próbowalły sił samodzielnie, a niektóre razem z rodzicami. Zadanie to było przeznaczone dla osób chętnych. Efekty pracy przedstawiono na wystawie w korytarzu szkolnym. Prace były imponujące i bardzo pomysłowe. Takie działania kształtują postawę proekologiczną, wzbogacają wiedzę uczniów z zakresu zagrożeń związanych z eksploatacja zasobów ziemi oraz kształtują nawyk segregowania śmieci.

Czytaj więcej: Eko - robot - wystawa zabawek wykonanych z materiałów wtórnych.

Z dzielnicowym o bezpiecznych feriach.

Tuż przed feriami, 24 stycznia uczniów z klas I - III naszej szkoły odwiedził dzielnicowy asp. szt. Sławomir Okulus. Pan dzielnicowy przeprowadził z dziećmi prelekcje na temat bezpiecznego spędzania ferii zimowych Podczas pogadanki funkcjonariusz przypomniał o bezpieczeństwie w trakcie zimowych zabaw, numery alarmowe oraz jak bezpiecznie korzystać z Internetu.

Czytaj więcej: Z dzielnicowym o bezpiecznych feriach.

Z wizytą u strażaków

W dniu 11 stycznia br. uczniowie kl. III a i III b wraz z wychowawczyniami, p. Małgorzatą Jabłońską i p. Anną Łubą, wybrali się na wycieczkę go Ochotniczej Straży Pożarnej w Annopolu. Strażacy, Paweł Borowski i Andrzej Bednarek, przedstawili dzieciom zadania straży pożarnej oraz zapoznali z wymaganiami stawianymi strażakom.

Czytaj więcej: Z wizytą u strażaków

Po raz kolejny tańczymy dla WOŚP!

14 stycznia br.,   po raz kolejny, dziewczynki z kółka tanecznego klas I - III w naszej szkole, zatańczyły podczas  Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Centrum Kultury w Annopolu. Celem tegorocznego 26. Finału WOŚP było pozyskanie środków  "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków".

 

Czytaj więcej: Po raz kolejny tańczymy dla WOŚP!

Świąteczne kolędowanie w klasach młodszych

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, najmłodsi uczniowie naszej szkoły, jak co roku, wspólnie przeżywali uroczystość, która wszystkich wprawiła w szczególny i niepowtarzalny świąteczny nastrój. Podczas wspólnego kolędowania wraz z rodzicami, nauczycielami i Panią Dyrektor Renatą Tess – Wasiluk, zaprezentowały się kółka zainteresowań: koło taneczne i muzyczno – wokalne, rozstrzygnięto także wyniki Konkursu rodzinnego na najpiękniejszą choinkę. Prace były tak piękne i niepowtarzalne, że jury zdecydowało o przyznaniu wszystkim ich autorom pierwszego miejsca:)

Czytaj więcej: Świąteczne kolędowanie w klasach młodszych

 

Szukaj

Nagrody

 

Projekty

***


***

Kompleksowy system doskonalenia
nauczycieli w powiecie kraśnickim

***

Po ścieżkach wiedzy

***

 

 ***

 Indywidualizacja nauczania
w klasach I-III szkół podstawowych

***