Klasy 1-3

Konkurs plastyczny

                        Konkurs świąteczny

Serdecznie zapraszamy uczniów edukacji wczesnoszkolnej do wzięcia udziału w konkursie plastycznym o tematyce świątecznej na EKO - ozdobę choinkową, która zawiśnie na naszej szkolnej choince. Prace powinny być wykonane głównie z materiałów ekologicznych tj. papier, sznurek, materiał, gazeta, materiały przyrodnicze np. drewno, szyszki, słoma, orzechy, kora, kasza, owoce itp. Termin dostarczenia prac do 14 grudnia.

Organizatorzy: K. Grzesik i M. Jabłońska

Ho...ho...ho...to Mikołaj!

6 grudnia od rana w szkole panował świąteczny nastrój w oczekiwaniu na odwiedziny Mikołaja. Brak śniegu w niczym mu nie przeszkodził. Już od pierwszej godziny lekcyjnej na korytarzu szkolnym słychać było dzwoneczek św. Mikołaja i jego pomocników. Nasz gość odwiedzał dzieci w klasach i wręczał im upominki. Uczniowie, aby godnie przyjąć gościa założyli czerwone czapki. świąteczne opaski i sweterki.

 

 

Czytaj więcej: Ho...ho...ho...to Mikołaj!

Z wizytą u Koziołka Matołka

 

27 listopada br. uczniowie klas pierwszych i drugich edukacji wczesnoszkolnej byli na wycieczce w Europejskim Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie. Tam Kot w Butach, Małgosia oraz inne postaci z bajek, w roli przewodników, wprowadziły dzieci w „Bajkowy Świat”. Jest to unikalna ekspozycja, łącząca najnowsze zdobycze technik multimedialnych z tradycyjnymi eksponatami muzealnymi. To wspólna podróż przez baśniowe krainy – pełna obrazów, dźwięków, barw, zaskoczeń.

Czytaj więcej: Z wizytą u Koziołka Matołka

Andrzejki u naszych najmłodszych uczniów.

30 listopada odbyły się Andrzejki dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej naszej szkoły. W tym dniu korytarz został zamieniony w "salę wróżb". To uczniowie klas II i III zadbali o magiczny nastrój. Wróżki i wróżowie przepowiadali wszystkim chętnym przyszłość z kart, wróżono również ze szklanej kuli, magicznych serc, kombinacji cyfr z daty urodzenia, itp.

Czytaj więcej: Andrzejki u naszych najmłodszych uczniów.

Konkurs "Zdrowy, wolny od dymu tytoniowego, styl życia"

W dniu 15.11.2018r. podsumowany został konkurs plastyczny na etapie powiatowym pod hasłem "Zdrowy, wolny od dymu tytoniowego styl życia", w ramach kampanii społecznej "Rzuć palenie razem z nami". Celem konkursu było zwiększenie wiedzy na temat szkodliwości palenia wyrobów tytoniowych. Miło nam poinformować, że Oliwia S. uczennica kl 2b zdobyła II miejsce. Wyróżniona została praca Aleksandry W. również uczennicy kl. 2b.

Czytaj więcej: Konkurs "Zdrowy, wolny od dymu tytoniowego, styl życia"

 

Szukaj

Nagrody

 

Projekty

***


***

Kompleksowy system doskonalenia
nauczycieli w powiecie kraśnickim

***

Po ścieżkach wiedzy

***

 

 ***

 Indywidualizacja nauczania
w klasach I-III szkół podstawowych

***