Kolędowania czas....

Jak co roku, tuż przed świętami Bożego Narodzenia, wśród najmłodszej społeczności naszej szkoły odbywa się wspólne kolędowanie. Podczas tego spotkania rozdawane są także nagrody za udział w konkursie świątecznym. Tak było i w tym roku. W spotkaniu wzięła udział pani dyrektor Renata Żołna, aby wspólnie z nami kolędować i rozdać uczniom nagrody. Do konkursu przystąpiło 53 uczniów. Wraz z rodzicami dzieci wykonały Eko - ozdoby świąteczne, które pięknie przystroiły naszą szkolną choinkę.

Ozdoby były tak różnorodne i piękne, ze jury zdecydowało wręczyć nagrody za udział wszystkim uczestnikom. Po wręczeniu nagród wspólnie zaśpiewaliśmy kilka kolęd. Klimat spotkania wprowadził nas w świąteczny nastrój. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie:) .

 

Szukaj

Nagrody

 

Projekty

***


***

Kompleksowy system doskonalenia
nauczycieli w powiecie kraśnickim

***

Po ścieżkach wiedzy

***

 

 ***

 Indywidualizacja nauczania
w klasach I-III szkół podstawowych

***