Ogłoszenia

DZIEŃ RODZINY

 

Serdecznie zapraszamy Dzieci z Rodzicami

na

PIKNIK RODZINNY,

który odbędzie się 6 czerwca od godz. 15.30

obok budynku szkoły.

Czytaj więcej: DZIEŃ RODZINY

Zbiórka elektrośmieci

 W dniach 07- 31 maja 2018 roku odbędzie się w naszej szkole zbiórka elektrośmieci, organizowana w ramach akcji ,,Szkole pomagamy i świat oczyszczamy”. Zachęcamy uczniów, rodziców, a także firmy i instytucje do pozbycia się w tych dniach elektrośmieci takich jak: lodówki, odkurzacze, żelazka, miksery, suszarki, komputery, telefony, drukarki, kalkulatory, telewizory, kamery, odtwarzacze DVD, aparaty itp. Akcja ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz prawidłowego gospodarowania odpadami.

 

EuroWeek - Szkoła Liderów

Serdecznie zapraszamy uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum do udziału w przygotowanej przez Europejskie Forum Młodzieży edycji obozu szkoleniowego „EuroWeek – Szkoła Liderów”.

Czytaj więcej: EuroWeek - Szkoła Liderów

Pomóż słabszym!

Uwaga! Szkolne Koło Wolontariatu ogłasza zbiórkę makaronu (falbanki), batonów mięsnych na rzecz Przytuliska dla psów w Rachowie Starym. Dary prosimy zgłaszać wychowawcom klas. Po zakończeniu akcji (12 października) zostaną one dostarczone do przytuliska. Uczniowie, którzy zaangażują się w wyżej wymienione działanie, zostaną nagrodzeni punktami dodatnimi. Z góry dziękujemy za ofiarność.

                                                                                                                                                                                                          Samorząd Uczniowski

Szkolna zbiórka elektrośmieci

W dniach 15- 19 maja 2017 roku odbędzie się w naszej szkole zbiórka elektrośmieci, organizowana w ramach akcji ,,Szkole pomagamy i świat oczyszczamy”. Zachęcamy uczniów, rodziców a także firmy i instytucje do pozbycia się w tym dniu elektrośmieci takich jak: lodówki, odkurzacze, żelazka, miksery, suszarki, komputery, telefony, drukarki, kalkulatory, telewizory, kamery, odtwarzacze DVD, aparaty itp.
Akcja ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz prawidłowego gospodarowania odpadami.

 

Szukaj

Projekty

***


***

Kompleksowy system doskonalenia
nauczycieli w powiecie kraśnickim

***

Po ścieżkach wiedzy

***

 

 ***

 Indywidualizacja nauczania
w klasach I-III szkół podstawowych

***

Witryna online

Odwiedza nas 136 gości oraz 0 użytkowników.