III MIEJSCE I BRĄZOWY MEDAL W FINAŁACH MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA

2 kwietnia 2019r w Białej Podlaskiej odbył się Finał Mistrzostw Województwa Lubelskiego Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej w kategorii „czwórek” chłopców. Nasza drużyna Publicznej Szkoły Podstawowej w Annopolu, w swojej grupie pokonała drużynę PSP nr 4 w Krasnystawie 2:0 oraz uległa 0:2 gospodarzom SP nr 6 w Białej Podlaskiej. W meczu o trzecie miejsce nasi uczniowie pewnie pokonali drużynę PSP w Nałęczowie i zdobyli brązowe medale.

Trzon naszej drużyny tworzą uczniowie klasy sportowej V d, którzy rywalizowali z o rok starszymi kolegami z klas szóstych. Tak dobry wynik uzyskany na imprezie tej rangi dobrze rokuje na przyszłość i mobilizuje do jeszcze większej pracy.
Skład drużyny: Kacper Trębacz, Kacper Badura, Jan Lipiec, Jakub Matuszewski, Wiktor Mysłowski, Konrad Plewa, Mateusz Koślak, Oliwier Lis, Bartosz Grzesik, Dorian Ufniarz. Trener Józef Wojtaszek

 

Szukaj

Nagrody

 

Witryna online

Odwiedza nas 175 gości oraz 0 użytkowników.