Garść medali na Wojewódzkim Turnieju Minisiatkówki

W dniach 7-8.12.2019r w Lublinie był rozgrywany XXVIII Wojewódzki Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki. Uczniowie klas szóstych Publicznej Szkoły Podstawowej w Annopolu podczas turnieju reprezentowali Międzyszkolny Klub Sportowy Skałka.
W pierwszym dniu turnieju rywalizowały dziewczęta. Zawodniczki Skałki zagrały w kategorii ,,czwórek”. Dziewczęta dotarły do półfinału tylko z jedną porażką z zespołem SP32 Lublin (14:16), wygrywając pozostałe mecze W półfinale po wyrównanej walce uległy drużynie START Tomaszów Lubelski (12:15). Mecz finałowy zagrały z Międzyrzecem, pokonując z łatwością przeciwnika (21:5). Ostatecznie zawodniczki z Annopola stanęły na podium na III miejscu.

 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1.Szóstka Biała Podlaska I
2.Start Tomaszów Lubelski I
3.MKS Skałka Annopol /skład zespołu: Weronika Lenart, Nadia Barszcz, Oliwia Jabłońska, Natalia Rozmus, Zofia Miksza, trener Renata Ul/.
4.Międzyrzec I
5.SP 32 Lublin I
6.SP 44 Lublin I
7.SP 7 Lublin
8.Sp32 Lublin II
9.Jagiellończyk Biała Podlaska I
10.UKS Olimp Opole Lubelskie I
11.Łuków II
12.Salos Lublin
13.Strzyżewice I
14.Łuków II
15.Start Tomaszów Lubelski II
16.Strzyżewice II
17.Jagiellończyk Biała Podlaska II
18.Szóstka Biała Podlaska II
19.Tempo Chełm
20.II LO Chełm
21.SP44 Lublin II
22.UKS Olimp Opole Lubelskie II
Podczas uroczystości rozdania pucharów i nagród zostały odczytane i wręczone powołania zawodniczek przez Lubelski Związek Piłki Siatkowej do Kardy Lubelskiej w Piłce Siatkowej kobiet rocznik 2007.Wśród powołanych 12 zawodniczek z rocznika 2007 nominację otrzymała uczennica naszej szkoły - Oliwia Jabłońska. Z rocznika 2008 powołanych zostało 10 dziewcząt z województwa. Tu także znalazła się nasza zawodniczka -Nadia Barszcz.
Dziewczęta wezmą udział w zgrupowaniu kadry w Puławach 12-18.01.2020 roku.
Oliwii i Nadii gratulujemy i życzymy sukcesów sportowych.
W drugim dniu rywalizowali chłopcy. Po pewnej i dobrej grze w eliminacjach dwa  nasze zespoły w kat. "czwórek" bez porażki dotarły do finału. W finale stoczyli bratobójczy pojedynek, w którym pierwszy zespół Skałki pokonał drugi zespół.


Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. MKS Skałka Annopol I /skład zespołu: Kacper Trębacz, Kacper Badura, Kondrat Plewa, Mateusz Koślak, trener: Józef Wojtaszek
2. MKS Skałka Annopol II /Alan Stąporowski, Dorian Ufniarz, Jakub Matuszewski, Bartosz Grzesik, trener Józef Wojtaszek/
3. UKS Serbinów Biała Podlaska I
4.SP Nałęczów
5. SP 21 Lublin
6. UKS Serbinów Biała Podlaska II
7. SP Strzyżew I
8. UKS Olimp Opole Lubelskie II
9. SP 4 Łuków
10. UKS Olimp Opole Lubelskie I
11. SP 4 Łuków II
12. AS Łuków I
13. UKS Tempo Chełm I
14. UKS Serbinów Biała Podlaska III
15. SP Strzyżew II
16. AS Łuków II
17. UKS Tempo Chełm II

Najlepszym zawodnikiem turnieju MVP został wybrany zawodnik Skałki - Konrad Plewa. Wszyscy zawodnicy Skałki to uczniowie klasy sportowej VI d Publicznej Szkoły Podstawowej w Annopolu.
Gratulujemy!!!

 

Szukaj

Nagrody

 

Witryna online

Odwiedza nas 190 gości oraz 0 użytkowników.