Sukcesy

Alert Ekologiczno – Zdrowotny

II Powiatowa Edycja Alertu Ekologiczno – Zdrowotnego


19 czerwca 2012 r. w Osiedlowym Domu Kultury SM „Pomoc" w Kraśniku odbyło się uroczyste podsumowanie II Powiatowej Edycji Alertu Ekologiczno – Zdrowotnego którego organizatorem było Starostwo Powiatowe w Kraśniku we współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w Kraśniku.
Alert obejmował działania na rzecz ochrony i kształtowania środowiska naturalnego, edukacji zdrowotnej i promocji zdrowia.

Czytaj więcej: Alert Ekologiczno – Zdrowotny

Konkurs plastyczny dla szkół podstawowych klas I-III

Konkurs plastyczny dla szkół podstawowych klas I-III

Wszyscy wiemy jak ważna jest ochrona środowiska naturalnego na naszej planecie. Bardzo istotnym zagadnieniem jest wytwarzanie energii elektrycznej, której potrzebujemy coraz więcej. Pozytywny wpływ na środowisko ma czysty sposób jej pozyskiwania np. poprzez wykorzystanie energii wiatru.
W związku z tym spółki Green Power Development oraz Contino Wind Partners realizujące na terenie gminy Annopol i Gościeradów projekt parku wiatrowego pod nazwą Farma Wiatrowa Annopol ogłosiły konkurs plastyczny na najciekawszą pracę pt.„ Wykorzystanie wiatru dawniej i dziś". W ramach konkursu należało wykonać dowolną techniką (rysunek, malunek, szkic itp.) pracę, która pokaże innym jak ważna jest świadomość ludzi na temat potrzeby ochrony otaczającego nas świata, dzięki której wspólnie przyczynimy się do poprawy życia na naszej planecie.
W dniu 26 czerwca 2012 r. o godzinie 10.00 w naszej szkole odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród.
Wyniki konkursu:
I miejsce
Kacper Dadziak – Miejski Zespół Szkół w Annopolu
II miejsce
Patrycja Rogala – Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie

III miejsce
Paulina Oleszko – Miejski Zespół Szkół w Annopolu

 

Nauczyciel Miejskiego Zespołu Szkół w Annopolu Wychowawcą Roku 2012 województwa lubelskiego

Miło nam poinformować, iż nauczyciel Miejskiego Zespołu Szkół w Annopolu – Pani Renata Niemczycka ogłoszona została Wychowawcą Roku 2012 województwa lubelskiego.

Czytaj więcej: Nauczyciel Miejskiego Zespołu Szkół w Annopolu Wychowawcą Roku 2012 województwa lubelskiego

Nauczyciel z naszej szkoły na gali w Pałacu Prezydenckim

5 czerwca  2012 r. to dla uczestników Programu „Szkoła bez przemocy” święto podsumowujące VI edycję tego społecznego programu, której głównym hasłem były słowa „Kibicujemy fair – play”. Szesnastu nauczycielom polskich szkół dzień ten zapisał się na zawsze w pamięci przede wszystkim jednak ze względu na uczestnictwo w zorganizowanej w Pałacu Prezydenckim gali „Szkoły bez przemocy”. Wśród tej wybranej grupy pedagogów, ogłoszonych Wychowawcami Roku 2012 znalazła p. Renata Niemczycka – wychowawca klasy IIIf gimnazjum Miejskiego Zespołu Szkół w Annopolu.

Czytaj więcej: Nauczyciel z naszej szkoły na gali w Pałacu Prezydenckim

Pierwsza nagroda za przedstawienie teatralne w powiatowym konkursie „ZDROWA I PIĘKNA MAMA”

Od trzech lat, w przededniu świętowania Dnia Matki w naszym powiecie odbywa się finał konkursu poświeconego właśnie mamom pod hasłem „Zdrowa i piękna Mama”. Założeniem organizatorów tj. Starostwa Powiatowego w Kraśniku, Wojewódzkiego Ośrodka Koordynującego Populacyjny Program Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy przy SPSK Nr 1 w Lublinie oraz ODK SM „Pomoc” w Kraśniku konkurs przyczyniać ma się do rozwoju edukacji zdrowotnej dotyczącej profilaktyki raka szyjki macicy oraz upowszechniać wśród kobiet korzystanie z badań w tym zakresie.

Czytaj więcej: Pierwsza nagroda za przedstawienie teatralne w powiatowym konkursie „ZDROWA I PIĘKNA MAMA”

 

Szukaj

Nagrody

 

Witryna online

Odwiedza nas 139 gości oraz 0 użytkowników.