Kontakt

Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Poniatowskiego
w Annopolu

ul.Kościuszki 8
23-235 Annopol
tel./fax 158613032
mzs.annopol@op.pl

ZHP

Przywracanie pamięci…W rocznicę śmierci „KOSTKA”- Żołnierza NSZ

Przywracanie pamięci i należnego miejsca w drodze ku niepodległości Żołnierzom nazywanym Wyklętymi to powinność tych, którzy dziś cieszą się wolnością - czyli nas wszystkich. W dn. 20.01.2018 r. w Annopolu odbyły się uroczystości związane z 70. rocznicą śmierci Tadeusza Radwańskiego ps.” Kostek”, żołnierza Armii Krajowej i Narodowych Sił Zbrojnych. W to lokalne, patriotyczne wydarzenie aktywnie włączyła się 20 ŚDH „Nadwiślańskie Trampy” oraz przedstawiciele 18 GZ "Leśne Duszki"

Czytaj więcej: Przywracanie pamięci…W rocznicę śmierci „KOSTKA”- Żołnierza NSZ

Harcerska Wigilia z udziałem Rodziców

We wtorkowe popołudnie, 16.01.2018 r., przy wyczekiwanym śnieżnym klimacie, w  Publicznej Szkole Podstawowej w Annopolu odbyła się Wigilia 18 GZ ,,Leśne Duszki” oraz 20 ŚDH ,,Nadwiślańskie Trampy”, na którą zaprosiliśmy naszych drogich Rodziców/Opiekunów. Opłatkowe spotkanie rozpoczęło odczytanie rozkazu drużynowej, podsumowującego akcję Betlejemskiego Światła Pokoju 2017.

Czytaj więcej: Harcerska Wigilia z udziałem Rodziców

DZIĘKUJEMY za wsparcie akcji na rzecz Domu Dziecka

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy szkoły serdecznie dziękujemy za Wasze wsparcie grudniowych akcji charytatywnych na rzecz Domu Dziecka w Kraśniku. Efektem inicjatywy „KILOGRAM DOBROCI” było zebranie blisko 50 kg. słodyczy.Wasza klasowa mobilizacja przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. W akcję włączyły się niemal wszystkie oddziały klasowe, a wiele z nich zamiast symbolicznego kilograma słodkości przekazało 5- 6 kg!.

Czytaj więcej: DZIĘKUJEMY za wsparcie akcji na rzecz Domu Dziecka

Na Betlejemskim Zlocie 2017

W piątek, 15 grudnia 2017 r. patrol 20 ŚDH „Nadwiślańskie Trampy” wraz z 103 osobową reprezentacją zuchów, harcerzy i instruktorów sandomierskiego Hufca ZHP wyruszył do Zakopanego, które na niespełna dwa tygodnie przez Świętami Bożego Narodzenia stało się stolicą Betlejemskiego Światła Pokoju.
Do ośnieżonego Zakopanego zjechało się ponad 2,5 tysiąca harcerzy z całej Polski, by po raz 27. odebrać od skautów słowackich Ogień z Betlejem.

Czytaj więcej: Na Betlejemskim Zlocie 2017

Ciasteczkowa kwesta

Serdecznie zapraszamy Uczniów, Nauczycieli oraz Pracowników naszaj szkoły na słodkie wypieki w ramach harcerskiej MIKOŁAJKOWEJ KWESTY, która odbędzie się we wtorek, 5 GRUDNIA 2017. Całkowity dochód z akcji przeznaczony zostanie na potrzeby Domu Dziecka w Kraśniku.

Czytaj więcej: Ciasteczkowa kwesta

 

Szukaj

Nagrody

 

Projekty

***


***

Kompleksowy system doskonalenia
nauczycieli w powiecie kraśnickim

***

Po ścieżkach wiedzy

***

 

 ***

 Indywidualizacja nauczania
w klasach I-III szkół podstawowych

***

Geoprzewodnik 2.0

Witryna online

Odwiedza nas 105 gości oraz 0 użytkowników.